Imprezy Urodzinowe

Z myślą o rodzicach i ich pociechach, przygotowaliśmy zestaw trzech pakietów urodzinowych, z których każdy pozwoli wyprawić niezapomniane urodziny! Pakiety zawierają różne atrakcje, oferty oraz ceny, dzięki czemu łatwiej dopasować je do swoich potrzeb.
 
Pakiet Mini to najtańsza opcja umożliwiająca rezerwację salki na 2 godziny
Pakiet Standard poza rezerwacją salki na 2h, obejmuje również prezent dla jubilata, zaproszenia dla gości oraz animator przyjęcia, dodatkowo można odpłatnie wybrać
W pakiecie Premium oprócz salki urodzinowej, nielimitowanej zabawy, animatora, prezentu dla jubilata, znajdziecie też nieograniczoną ilość przekąsek zimnych i napojów.
 
Dzieci podczas przyjęcia urodzinowego bawią się bezpiecznie z animatorem, rodzice w tym czasie nie muszą się martwić o bałagan czy przebieg przyjęcia urodzinowego. Organizacja urodzin dla dzieci z wykorzystaniem naszych pakietów jest bez wątpienia dużo ciekawszą opcją, gdyż zapewnia uczestnikom wiele rozrywek i atrakcji. W swojej ofercie posiadamy międy innymi:
 
Pierwszym krokiem podczas organizacji urodzin jest wybór terminu i pakietu oraz określenie liczby gości.  
Jako organizatorzy zadbamy o takie ozdoby jak balony, serpentyny, obrusy, które stworzą świetną atmosferę. Urodziny dla dzieci nie mogą się też obejść bez dobrej zabawy. Animacja poprowadzona przez naszego animatora sprawi, że wszyscy goście się zintegrują, miło spędzą czas na wspólnej zabawie i zapamiętają ją na długo.
Nie zapominajmy o menu urodzinowym, które jest równie istotne, co zabawa.
W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 694-000-987.
 
Przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka to bardzo ważne wydarzenie! Gwarantujemy, że wszyscy goście będą zachwyceni!